Majowy konkurs strzelecki KŁ „Jeleń”

Podczas corocznego obowiązkowego spotkania wszystkich członków naszego koła KŁ „Jeleń” 09 maja na strzelnicy w Biernacicach w celu przystrzelania broni oraz szkolenia z bezpieczeństwa zasad polowania zorganizowany został również turniej strzelecki dla wszystkich chętnych członków koła. Konkurencji było wiele, rywalizacja uczestników trzeba przyznać odznaczała się  wysokim poziomem zarówno patrząc na umiejętności strzeleckie, ale przede wszystkim wesołą atmosferę i „przyjacielskie” konkurowanie. Po wielu oddanych strzałach w naprawdę różnych konkurencjach wyłoniono zwycięzców i tym samym:

 

                   I miejsce zajął kol. Łowczy Daniel Sadowski

                   II miejsce zajął kol. Dominik Miszkiewicz

                   III miejsce zajął kol. Wojtek Huzarewicz

Na wyróżnienie zasłużył kol. Jan Sadowski, który z bardzo wysoką liczba punktów nie mógł dokończyć wszystkich konkurencji.

 

Gratulujemy zwycięzcom! Zostali nagrodzeni zasłużonymi pucharami jako bardzo przyjemną pamiątką po tym spotkaniu. Cieszyło nas ono tym bardziej, że było to pierwszym „grupowym” spotkaniem wszystkich uczestników po długich miesiącach obostrzeń i ograniczeń epidemicznych. Świeciły w tym dniu też pierwsze mocne promienie słońca od początku roku i być może powstała w ten sposób kolejna nowa tradycja naszym Kole

 

Więcej zdjęć w galerii

Recent Posts

Start typing and press Enter to search